• so02
 • so03
 • so01 (1)

Lajme

 • Correct using way of stone engraving machine
  Post time: Sep-02-2020

  (1) Working environment The stone engraving machine is a high-tech mechatronics equipment, which has certain requirements for the working environment.(whatsapp:008615966055683) 1. Avoid equipment that seriously affects the signal transmission of the engraving machine, such as strong electricity ...Lexo më shumë »

 • How to Choose Stone CNC Router Machine Blades ? Guide to Users of Stone Engraving Machine Tools
  Post time: Sep-01-2020

  Stone CNC Router Machine blades to user guide : 1. For the acrylic cutting of stone engraving machine, single-edged spiral milling cutter is recommended. It is characterized by smokeless and odorless processing, fast speed, high efficiency, non-sticky, truly environmentally friendly, and its spe...Lexo më shumë »

 • Luftuar, ne do të fitojmë!
  Koha e postimit: Mar-03-2020

  Duke filluar nga janari i vitit 2020, një sëmundje infektive e quajtur "Novela Coronavirus Infeksioni Outbreak Pneumonia" ka ndodhur në Wuhan, Kinë. Epidemia preku zemrat e njerëzve në të gjithë botën, përballë epidemisë, njerëzit kinezë lart e poshtë vendit, janë duke luftuar në mënyrë aktive ...Lexo më shumë »

 • 27, korrik, 2019, klientët indiane vijnë në fabrikën tonë
  Koha e postimit: korrik-30-2019

  27, Korrik 2019, është një ditë e nxehtë këtu në Jinan China, klientët indiane vijnë për të vizituar fabrikën tonë, ju mirëpresim të gjithë miqtë tanë. Miqtë indianë vizituan departamentin e prodhimit të makinerisë sonë të ruterit CNC për rreth 3 orë, më pas ata vizituan departamentin e makinerisë sonë të gdhendjes me lazer CO2 pas vizitës ...Lexo më shumë »

 • Farë është një makinë ruteri CNC?
  Koha e postimit: maj-28-2019

  CNC ROUTER Një ruter i kontrollit numerik të kompjuterit (CNC) është një makinë gdhendëse dhe prerëse e kontrolluar nga kompjuteri, e lidhur me ruterin e mbajtur me dorë, i përdorur për prerjen e materialeve të ndryshme të forta, të tilla si druri, kompozitat, alumini, çeliku, plastika, qelqi dhe shkumat. [1] Rrugëtuesit CNC mund të kryejnë detyrat e shumë c ...Lexo më shumë »

 • Koha e postimit: maj-21-2019

  Shandong DADI CNC Equipment Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2014. isshtë një prodhues profesional i CNC ROUTER dhe makinerive CNC LASER.Produktet përdoren gjerësisht në: industrinë e reklamave, industrinë e përpunimit të drurit, industrinë e gurit, industrinë e mobiljeve, industrinë e dekorimit të mureve të perdesve alumini dhe ind të tjera ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Përdorimi universal i machine lazer ka sjellë lehtësi për industrinë e përpunimit të metaleve. Nëse ju jeni ende të përulur nga shumë makinat e prerjes lazer, ju mund të paguani vëmendje për këto pika. 1. prerja cilësia e prerjes lazer: si disa enë gatimi, makina, makineri, pajisje dhe të tjera ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Procesi gdhendje lazer nuk është vetëm një të mprehtë "thikë" në industrinë e prodhimit, por edhe stolitë dhe vepra artizanale që ne shohim kudo në jetën tonë të përditshme nuk mund të ndahet nga gdhendje lazer. Le të shohim se çfarë lloj të rrobave familjare ne mund të ndërtojmë. Përdorimi i lazer ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Në këtë kohë, ajo është në kohën e periudhës Meng Xia, kur stuhi rrit, shiu i shpeshtë dhe mjedisi i lagësht lehtë mund të çojë në trashje në lazer, duke reduktuar performancën e lazer dhe mund të dëmtohen. Si për të zgjidhur fenomenin e kondensimit lazer? Çfarë s ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
Enquiry TANI
WhatsApp Online Chat !
Emily

Ellen
Bella