Contact Us

Shandong DADI CNC Pajisjet Co.LTD

Adresë

Dhoma 1102, Ndërtesa Ndërkombëtare 6 e Veriut Rongsheng Times, Mbikalimi Quanfu, Qarku Licheng, qyteti Jinan, provinca ShanDong, Kinë

telefon

Telefon: +86 15688488223

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Bisedë Online!
Emily