Contact Us

CNC опрема Шандонг Дади CNC опрема

адреса

Соба 1102, Меѓународна зграда Северна Ронгшенг Тајмс 6, Надградби Куанфу, Окружниот Личенг, cityинан, провинција Шандонг, Кина

телефон

Телефон: +86 15688488223

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

WhatsApp Интернет разговор!
Емили
Елен