• SO02
  • така03
  • so01 (1)
  • 微信图片_20190621161458_副本
  • Ласерски машина за сечење
  • 微信图片_20190624092334_副本

Избрана Производи

CNC DADI , со седиште во градот inanинан,Провинцијата Шандонг ,Кина, ја водеше индустријата во дрво работејќи ЦПУ рутер и иновации во  15 години и продолжува да ја предизвикува индустријата со нови достигнувања. На DADI cnc, имаме за цел да бидеме „глобално локални“ бидејќи сме вклучени во многу програми за пристап до заедницата во кои нудиме време, поддршка, производи и услуги.

за нас

нашите партнери

прес-центар

chinatopcnc.com
VIEW ПОВЕЌЕ
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Интернет разговор!