• so02
  • so03
  • so01 (1)
  • 微信图片_20190621161458_副本
  • Fibër laser machine
  • 微信图片_20190624092334_副本

Produkte Featured

DADI CNC , me qendër në qytetin Jinan,Provinca ShanDong ,Kinë, ka udhëhequr industrinë në prodhimin e drurit duke punuar makinën CNC Router dhe inovacionet e  15 vjet dhe vazhdon të sfidojë industrinë me përparime të reja. Në DADI cnc, ne synojmë të jemi “globalisht lokal” pasi jemi të përfshirë në shumë programe të qasjes në komunitet në të cilat ofrojmë kohën, mbështetjen, produktet dhe shërbimet tona.

rreth nesh

Partneri ynë

LAJME CENTER

chinatopcnc.com
VIEW MË SHUMË
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Chat Online!