Reklamimi CNC Router

 • Router CNC 3 Axis 4 Axis 4040/6060 për prerje dhe gdhendje akrilike të drurit akrilik prej metali të butë, PCB

  Router CNC 3 Axis 4 Axis 4040/6060 për prerje dhe gdhendje akrilike të drurit akrilik prej metali të butë, PCB

  Router CNC 3 Aksi 4 4040/6060 për prerje dhe gdhendje akrilike prej druri akrilik të butë metalik akrilik me PCB Veçoritë: ◆ Sistemi i transmisionit miraton vidën e importuar të topit me saktësi të lartë dhe hekurudha udhëzuese katrore me precizion të lartë siguron saktësi të lartë, lëvizje të qëndrueshme dhe pak dridhje. ◆ Bosht pa furçë ftohëse me ujë, zhurmë e ulët, forcë prerëse e fuqishme dhe përpunim masiv për një kohë të gjatë. ◆Shoferi i nënndarjes me performancë të lartë siguron shpejtësi të shpejtë dhe saktësi të lartë. ◆Mbi i fortë rezistent ndaj pluhurit dhe ujit d...
 • 3 bosht 4 bosht 6090 Reklamim Makinë prerëse gdhendje Router CNC 6090 stili i desktopit

  3 bosht 4 bosht 6090 Reklamim Makinë prerëse gdhendje Router CNC 6090 stili i desktopit

  Karakteristikat: system Sistemi i transmisionit miraton vidhos topin të importuar me saktësi të lartë, dhe hekurudha lineare udhëzuese katrore saktësi siguron saktësi të lartë, lëvizje të qëndrueshme dhe dridhje të vogël. Sp Gjëndja e ftohjes me rrathë pa furça, zhurmë e ulët, forcë e fuqishme e prerjes dhe përpunim masiv për një kohë të gjatë. Driver Shoferi i nënndarjes me performancë të lartë siguron shpejtësi të shpejtë dhe saktësi të lartë. Design Dizajni i fortë i pluhurit dhe i ujit rezistent siguron pastërtinë dhe mbrojtjen e ndryshkut të pjesëve mekanike, e bëjnë punën e mirëmbajtjes më shumë ...
 • 3 Axis 4 Axis 6090 Makinë router CNC

  3 Axis 4 Axis 6090 Makinë router CNC

  Karakteristikat: system Sistemi i transmisionit miraton vidhos topin të importuar me saktësi të lartë, dhe hekurudha lineare udhëzuese katrore saktësi siguron saktësi të lartë, lëvizje të qëndrueshme dhe dridhje të vogël. Sp Gjëndja e ftohjes me rrathë pa furça, zhurmë e ulët, forcë e fuqishme e prerjes dhe përpunim masiv për një kohë të gjatë. Driver Shoferi i nënndarjes me performancë të lartë siguron shpejtësi të shpejtë dhe saktësi të lartë. Design Dizajni i fortë i pluhurit dhe i ujit rezistent siguron pastërtinë dhe mbrojtjen e ndryshkut të pjesëve mekanike, e bëjnë punën e mirëmbajtjes më shumë ...
 • Prerja dhe gdhendja e metaleve Router CNC 1010/1212/1218/1224 Me Sistemin e kontrollit automatik DSP NC Studio/Mach3/Rich

  Prerja dhe gdhendja e metaleve Router CNC 1010/1212/1218/1224 Me Sistemin e kontrollit automatik DSP NC Studio/Mach3/Rich

  Machine Model DA-1212 CNC router XY axis working area 1200x 1200mm Z axis working area 150mm/200mm/300mm Spindle  1.5KW/2.2KW/3.2KW HQD Water cooled spindle or air cooled spindle Spindle speed 1-24000rpm Transmission  XYZ axis TBI Ball screw  Guide rail  linear square rail HIWIN 20mm Control system NC-Studio/Mach3/Rich auto DSP panel Software Artcam Table  Aluminum T-slot with PVC /vacuum table optional  Electric motor stepper motor and drivers/hybrid servo/servo  Inv...
WhatsApp Bisedë Online!
Emily