• so02
 • so01 (1)
 • so03

Lajme

 • 27,July,2019,Indian customers come to our factory
  Post time: Jul-30-2019

  27,July,2019, it is a hot day here in Jinan China, Indian customers come to visit our factory, welcome you all of our friends . Indian friends visited our CNC router machine production department for about 3 hours,then they visited our CO2 laser engraving machine production department after visit...Lexo më shumë »

 • What is a CNC router machine?
  Post time: May-28-2019

  CNC ROUTER A computer numerical control (CNC) router is a computer-controlled carving and cutting machine related to the hand-held router used for cutting various hard materials, such as wood, composites, aluminium, steel, plastics, glass, and foams. [1]CNC routers can perform the tasks of many c...Lexo më shumë »

 • Post time: May-21-2019

  Shandong DADI CNC Equipment Co., Ltd. was established in 2014. It is a professional manufacturer of CNC ROUTER and CNC LASER machine.Products are widely used in: advertising industry, woodworking industry, stone industry, furniture industry, aluminum curtain wall decoration industry and other ind...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Përdorimi universal i machine lazer ka sjellë lehtësi për industrinë e përpunimit të metaleve. Nëse ju jeni ende të përulur nga shumë makinat e prerjes lazer, ju mund të paguani vëmendje për këto pika. 1. prerja cilësia e prerjes lazer: si disa enë gatimi, makina, makineri, pajisje dhe të tjera ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Procesi gdhendje lazer nuk është vetëm një të mprehtë "thikë" në industrinë e prodhimit, por edhe stolitë dhe vepra artizanale që ne shohim kudo në jetën tonë të përditshme nuk mund të ndahet nga gdhendje lazer. Le të shohim se çfarë lloj të rrobave familjare ne mund të ndërtojmë. Përdorimi i lazer ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-03-2018

  Në këtë kohë, ajo është në kohën e periudhës Meng Xia, kur stuhi rrit, shiu i shpeshtë dhe mjedisi i lagësht lehtë mund të çojë në trashje në lazer, duke reduktuar performancën e lazer dhe mund të dëmtohen. Si për të zgjidhur fenomenin e kondensimit lazer? Çfarë s ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !