• so02
  • so03
  • so01 (1)
  • Makinë lazer CO2
  • Fibër laser machine
  • Njoftime CNC Router

Produkte Featured

Dadi ka shumë modele makinë, duke përfshirë CO2 Laser Cutting Machine për Jometalet, CO2 Laser Cutting Machine për metalike dhe Jometalet, CO2 Laser gdhendje Machine, Laser shënuar Machine, Fiber Laser Prerje Machine, dhe kështu me pajisjet on.These janë përdorur gjerësisht në industrinë e reklamës , Mjeshtëri industrisë, industrinë e paketimit, pajisje auto, industrinë kuzhine, industrinë e mobiljeve, etj.

rreth nesh

Partneri ynë

LAJME CENTER

chinatopcnc.com
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !