• SO02
  • so03
  • so01 (1)
  • CO2 ласерска машина
  • Ласерски машина за сечење
  • Дрво CNC рутер

Избрана Производи

Дади има многу машина модели, вклучувајќи CO2 ласер машина за сечење за Неметалните, CO2 ласер машина за сечење на метал и неметал, CO2 ласерско гравирање машина, ласерски означување машина, ласерски машина за сечење, и така натаму.Овие опрема се широко користени во рекламната индустрија , занаети индустрија, пакување индустрија, авто делови индустрија, кујната индустрија, индустријата за мебел, итн.

за нас

нашите партнери

прес-центар

chinatopcnc.com
VIEW ПОВЕЌЕ
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !